Průběh školení v roce 2017.

Základní definice ploch ve zkratce. Jak je správně určit ?
1.4.2018

Podělím se s Vámi o pár informací ze školení, seminářů či konferencí za poslední čtvrtletí letošního roku 2017, které si odnáším. Celodenní čerpání informací zde nelze popsat, přesto alespoň ve zkratce co vše je přínosem….

 

V rámci druhé odborné realitní konference vzdělávacího institutu RVI, se harmonogram tentokrát zaměřil na konkrétní otázky, které musíme denně řešit. Letité zkušenosti předávaly osobnosti jako jsou např. privátní realitní investor a konzultant Miroslav Jonáš, ekonom Vladimír Pikora, spisovatel a školitel Ivo Toman, a mnoho dalších. Informace se zaměřily na právní perličky, certifikace nemovitosti, zástavní právo, ochranu osobních údajů, novely v zákonech, nemovitosti v investičním portfoliu, a také motivaci, která je pro každého z nás v životě důležitým faktorem.

 

Účast na celodenním semináři v rámci programu CHYTRÝ MAKLÉŘ jehož zakladatelem je významná osobnost v realitách Tomáš Kučera. Témat konference bylo dostatek a jsem ráda, že jsem si opět nenechala seminář ujít. Na semináři se představilo mnoho špičkových osobností působící v realitní sféře, českých i jedné zahraniční jménem Ray Prosek. Trh se neustále vyvíjí a s ním i prodej nemovitosti. Což bylo hlavní téma této konference. Poznatky zaměřené na vývoj postupů v prodeji nemovitostí s využitím nástrojů pro samotné zdokonalování prodeje. V současné době nejvíce probírané okruhy jako jsou home staging, budoucnost prohlídek v 3D programu, spousta informací o internetové propagaci, energetické náročnosti budovy, využití cenových map, právní aspekty. Informace byly interpretovány srozumitelně. Seminář byl perfektně připravený a atmosféra příjemná. A zažili jsme i vtipné chvíle. Každopádně nuda nebyla. Za mě, perfektní seminář ve všech směrech.

 

Pokračování workshopu v rámci vzdělávacího programu  Tomáše Kučery.  Tentokrát na téma internetu, webové propagace a vše s tím související. Specifické téma, o kterém se dá dlouze hovořit.  Celý den strávený na semináři považuji za  přínosný vzhledem k  plnohodnotným informacím, které jsem měla příležitost vyslechnout. Pro mne v mnohém i motivační. Ocenila jsem omezený počet účastněných osob. Kdy jsme tímto získali prostor i pro diskusi, předávání zkušeností a poznatků z praxe. Seminář považuji za velmi obohacující, precizně zpracovaný a těším se opět na další tématický blok.

 

Školení na téma „Nemovitosti v exekuci a jejich prodej“ v přednesu JUDR. Michaely Balousové. Exekuce je specifická svou náročností. Probraly jsme jednotlivé kroky od A do Z. Jen toho času, kdyby bylo více. Otázek je spousta, a tak postupné vzdělávání je zde samozřejmostí. Mimo jiné oceňuji zpracované skripta, které jsem ze semináře získala.