REFERENCE

 
 

Komentář makléřky : Pro prodej rekreační chaty v Kunčicích p/O. mě oslovili klienti. Děkujeme za vloženou důvěru. Chata byla rezervovaná do 1.týdne od zadání. Ve spolupráci s kolegou, i výbornou spolupráci s kupujícím jsme stihli svěřenou zakázku dotáhnout v šibeničním čase.

Klientka píše : Jsme rádi, že jsme zvolili pro prodej naší nemovitosti RK Realit-Stav. V prodeji nás tlačil čas a makléřka p.Koutná nám vyšla maximálně vstříc. Nemovitost jsme měli profesionálně nafocenou a inzerovanou. Pro vysoký zájem jsme obdrželi dobrou cenu. Administrativní záležitosti jsme měli zpracované a připravené k podpisům. Oceňujeme Vaše seriozní jednání, fungující nastavený systém, dotažení potřebných náležitostí. klienti, Švýcarsko. (r.2018)

Klientka napsala:: Chtěla bych poděkovat touto cestou realitní kanceláři Realitstav za prodej mého pozemku ve Veřovicích. V záležitosti mě oslovila makléřka p. Koutná. Dala jsem na doporučení a mohu říct, že jsem byla velice spokojená. Kupce našla velice rychle, což jsem potřebovala. Jsem moc ráda, že jsem nakonec pozemek prodala přes Vaši RK. Každopádně vás mohu vřele doporučit dál. p.GERYKOVÁ (r.2018)

 
 

Komentář makléřky : Prodej pozemku v Tiché

Klienti napsali : Koncem roku 2017 jsme se s manželkou rozhodli prodat pozemek. Přestože nemáme s realitními kancelářemi nejlepší zkušenosti, nakonec jsme se rozhodli oslovit firmu REALIT-STAV RK s.r.o. Díky paní Koutné, která kancelář po celou dobu zastupovala a celý postup s námi průběžně řešila,byl prodej ve smluveném termínu uskutečněn.Přístup paní Koutné byl profesionální a přitom lidský a příjemný. Byla radost s ní spolupracovat. manželé Vodrážkovi, Trojanovice. (r.2018)

Komentář makléřky : Prodej rodinného domu v Zubří u Valašského Meziříčí.

Klient napsal::V zájmu prodat svůj dům jsem oslovil RK Realit-Stav jmenovitě makléřku p. Koutnou. Exkluzivní spolupráce měla své opodstatnění. Jsem rád, že jsem oslovil tuto realitní kancelář. Prodej byl svižný, velice rychlý a veškerou administrativu jsem měl zajištěnou. Potěšilo mě, že prodej byl uskutečněn ve velmi krátkém čase. Navíc jsem obdržel požadovanou cenu bez nuceného snižování. Děkuji tímto makléřce za odvedenou aktivitu, přístup a komunikaci. Vše proběhlo velice spolehlivě. Doporučuji. I pro vaše korektní jednání. pan Skalka (r.2017)

 
 

Komentář makléřky : Prodej bytu 3+1 ve Studénce. Strávili jsme s klientkou celkem 2 roky. V tomto prodeji bylo zapotřebí advokátního zastoupení, aby byla připravená nutná administrativa i během zdlouhavého dědictví. Vše dopadlo dobře. Přispěla i výborná spolupráce kupujících.

Klientka píše : Děkuji Vám p.Koutná za Vaši práci v prodeji mého bytu na Budovatelské ve Studénce. Samotný prodej vím, že byl komplikovaný na základě životních situací, které se v průběhu vyskytly. A proto oceňuji, co vše jste pro mě během té doby udělala. Vždy jste se vynasnažila tak, že prodej se dotáhl do konce. Za svůj byt jsem obdržela navíc požadovanou částku. Tady bych chtěla poukázat, že vaše nasazení a profesionalita je přínosem, každopádně Vás vřele doporučím. paní Klimentová (r.2017).

Komentář makléřky : Prodej družstevního bytu 4+1 Ostrava-Dubina, v přízemí.

Klienti napsali :: Koupili jsme si byt na Dubině a nebyla to naše první nemovitost. Nicméně první přes firmu Realit-Stav. Tímto můžeme posoudit a potvrdit rčení, že i když dva dělají totéž nikdy to není totéž. Měli jsme zkušenost laxního a strohého přístupu u jiných kanceláří. U firmy Realitstav konkrétně s makléřkou paní Koutnou, byla vždy komunikace slušná a lidská. Informace předávala jasně a srozumitelně. Co slíbila, splnila. Získali jsme důvěru a měli jsme na makléřku spolehnutí. Tímto děkujeme za uzavřený převod s lehkostí a celkový právní servis. Můžeme jen doporučit. Kdo hledá profesionalitu, stabilitu a celkovou kvalitu prodeje je zde na správné adrese. Děkujeme Vivi Tram s rodinou (r.2017)

 
 

Komentář makléřky : Prodej rodinného domu v Mořkově. Tady bych chtěla zmínit jeden zásadní bod, kdy naše práce má smysl. Dům byl již dříve nabízen více jak 4 měsíce u jiné RK a za nižší cenu. Majitelé navíc získávali chabé informace o průběhu. Po stanovené lhůtě a naší společné konzultaci mi byla nemovitost svěřena. Abych co nejméně zatížila soukromí uskutečnily se jen 3 termíny prohlídek. Dům byl rezervován do 3 týdnů od zadání nabídky a navíc získána vyšší cena.

Klientka píše : Moc Vám děkujeme za příjemnou spolupráci. Celý prodej nemovitosti šel rychle. Paní Koutná našla kupce velice rychle, všechno ihned zařídila a celý prodej nemovitosti byl svižný a bezproblémový. Byla jsem velice spokojená s profesionálním a zároveň milým přístupem paní makléřky. Určitě Vás můžu jen doporučit a těším se na případnou další spolupráci. rodina Pickova.

Komentář makléřky : Prodej prostorného bytu 1+1 ve Studénce, okr. Nový-Jičín.

Klientka píše :: Dobrý den paní Koutná, touto cestou Vám chci poděkovat za Váš profesionální a přátelský přístup při realizaci prodeje mého bytu. Velmi oceňuji Vaše vstřícné, pohodové a zároveň korektní jednání! Vše fungovalo tak jak má. Bez Vás bych prodej tak jednoduše nezvládla a jsem velmi ráda, že jsem si Vás vybrala jako svou makléřku. Bude-li v budoucnu potřeba, opět si určitě zvolím Vaše služby a hlavně je budu s lehkým srdcem Všem známým doporučovat. Spokojený klient je totiž tou nejlepší reklamou. S pozdravem a přáním pohodového léta Spokojený klient M.Olbrichová. (r.2017)

 
 

Komentář makléře : Prodej bytu 2+1 v Jistebníku. Nemovitost jsem ocenila za vyšší cenu než klienti očekávali. Ke spokojenosti přispělo to, že byla i za pěknou cenu prodána. Byt byl rezervován do 1 týdne od zadání nabídky.

Klienti napsali : Při prodeji bytu jsme byli velmi překvapeni s jakou profesionalitou a jistotou nám paní makléřka Milada Koutná vycházela vstříc. Jsme moc spokojeni a v budoucnu se s jistotou na tuto realitní kancelář obrátíme. Děkujeme za perfektně odvedenou práci Sklenářovi

Komentář makléřky : Prodej pozemku ve Veřovicích. Z celkové plochy pozemku cca 1800 m2 bylo navrhnuto rozdělení. Obě parcely byly rezervovány v průběhu 1.měsíce.

Klient napsal :: Koncem loňského roku jsem prodával svůj pozemek ve Veřovicích a zprostředkování prodeje této nemovitosti jsem svěřil realitní kanceláři Realit-Stav RK, s.r.o. Chci poděkovat této obchodní firmě, jmenovitě paní Koutné za přístup, který mé nemovitosti věnovala. Hlavně za rychlý prodej, administrační úkony a také za ochotu a vstřícnost, kdy mě o všem informovala a zajistila mnohé další. V budoucnu budu určitě rád s touto firmou spolupracovat. p. Šmahlík

 
 

Komentář makléřky : Prodej dvou bytů 2+1 v Ostravě. Klientku jsem oslovila v době, kdy nemovitosti byly v prodeji již několik měsíců u jiných společností. Každopádně se projevilo zklamání. Probraly jsme fakta, proč je důležité mít jedno vedení. Převzala jsem tedy do správy obě nemovitosti a správným nastavením procesu prodeje a komunikace se zájemci byl prodej zdařile uskutečněn do 3 týdnů. Bylo hezké vidět v očích klientky velkou radost.

Klientka napsala : Služby realitní kanceláře jsme využili již 2x a musím vyjádřit 100% spokojenost s jejich prací, jmenovitě s paní Košťálovou, která k zadaným našim požadavkům přistupovala velmi profesionálně a s okamžitou platností vyřídila vše potřebné. Pokud budeme v budoucnu potřebovat některou z nabízených služeb firmy, určitě oslovíme právě tuto firmu, protože jsme byli maximálně spokojeni a vřele budeme firmu doporučovat svým známým, právě pro rychlé a profesionální služby. Moc děkujeme, že jste ! paní Novotná (rok 2015)